KANDAVAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SKOLA

Jaunumi

Kandavas Mākslas un mūzikas skolai jaunais mācību gads sācies ar sasniegumiem divos konkursos

17.10.2022

img2128.jpgJauno mākslinieku konkursā “Ar Purvīša acīm”, kuru organizēja Ogres Mūzikas un mākslas skola un piedalījās 312 jaunie mākslinieki no 43 Latvijas Mākslas skolām,  II vietaElizabetei Jansonei, skolotāja Iveta Šmēla.

Konkursa tēma: Vilhelma Purvīša gleznas interpretācija.

5.Latvijas mākslas skolu audzēkņu vizuālās mākslas konkursā “PILS SĒTA PILSĒTA”, kuru organizēja Bauskas Mūzikas un mākslas skola, tika aicināti piedalīties bērni no Latvijas mākslas skolām ar darbiem, kas tapuši vasaras prakses laikā, zīmējot un gleznojot brīvā dabā. Konkursa mērķis bija mudināt bērnus ieraudzīt savas tuvākās apkārtnes daudzveidību un skaistumu, veidot piederības izjūtu un pozitīvu attieksmi pret savu pilsētu un tuvāko apkārtni. 2022.gada tēma “Pilis un muižas”. Konkursā piedalījās 39 Latvijas mākslas skolas. Žūrija izvērtēja 240 darbus, no kuriem visi trīs Kandavas Mākslas un mūzikas skolas iesūtītie darbi guva augstu novērtējumu.

Sveicam laureātus un skolotāju Ivetu Šmēlu!

  • I vieta (grafika, vecuma grupā 11-13 gadi) – Annija Adiene ar darbu “Mākslas nams pie Rūmenes muižas”
  • II vieta (grafika, vecuma grupā 11-13 gadi- Anna Luīze Putāne ar darbu “Skaistajā pilsētā”
  • ATZINĪBA (grafika, vecuma grupā 11-13 gadi) – Anete Skvarcova ar darbu “Kandavas promenāde”
Lasīt visu ziņu galerija (5)

Zinību diena Kandavas Mākslas un mūzikas skolā

01.09.2022

img1862.jpgAr priecīgām bērnu čalām un siltiem saulītes glāstiem šogad atnāca Zinību diena - 1.septembris. Mācības Kandavas Mākslas un mūzikas skolas profesionālās ievirzes programmās uzsāka 31  audzēknis - 9 mūzikas nodaļā un 22 mākslas nodaļā. Lai pedagogiem un audzēkņiem radošs, prieka pilns un krāsains jaunais mācību gads!

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Turpinās audzēkņu uzņemšana

uznemsana-2022-augusts.jpg

Individuālie mācību materiāli 2022./2023. mācību gadam

"Vizuāli plastiskā māksla" 1.-3. klase 1_3kl.pdf

"Vizuāli plastiskā māksla" 4.-7. klase 4_7kl.pdf

Jubilejas koncerts Popgrupai "Taustiņi"

24.06.2022

20220621191045.jpgPopgrupas Taustiņi koncerts “Kamēr dziesma būs”.

Šīs vasaras astronomisko sākumu ar skaistu koncertu ieskandināja Kandavas Mākslas un mūzikas skolas popgrupa Taustiņi. Koncerts savu nosaukumu ieguva no popgrupai rakstītās veltījuma dziesmas, kurai mūziku komponēja bijusī dziedātāja Arta Jēkabsone un vārdus rakstīja Inna Freiberga. Koncertā piedalījās gan patreiz sastāvā dziedošās meitenes – Marta Kļaviņa, Kate Ābele, Laura Antone, Agnese Auniņa, Estere Marcinkeviča, Beatrise Vilkauša, gan arī bijušās dziedātājas – Loreta Čabovska, Estere Dravniece, Ance Feldmane, Elīna Ķēniņa, Marta Monta Zūdiņa. Savus video sveicienus koncerta dalībniekiem atsūtīja arī Arta Jēkabsone, Rūta Dāvida (Kunkulberga), Sovita Bernande, Toms Simanovičs un Renāte Dižbite. Koncertā tika izdziedātas gan pašas senākās un visiem zināmās dziesmas, gan arī pēdējo gadu iemīļotākās dziesmas. Par pasākuma noskaņas veidošanu un programmas vadīšanu parūpējās Krišs Treikals. Koncerta vizuālo noformējumu veidoja Inna Freiberga un Danuta Ābele. Īpašs paldies koncerta skaņas veidotājam Atim Freibergam par izcilu un profesionālu darbu. Paldies par bilžu kolāžām un video montāžām Evitai Ernštreitei. Paldies par gardo kūku direktorei Marutai Balodei. Paldies mūsu dziedātāju vecākiem par nesavtīgu un nebeidzamu atbalstu. Uz tikšanos nākošajos koncertos!

Lasīt visu ziņu galerija (13)