Lapas karte
KANDAVAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SKOLA

Jaunumi

Popgrupa Taustiņi Kandavas novada pensionāru biedrības 60 gadu jubilejā

24.10.2022

dsc0060.jpgPopgrupa Taustiņi Kandavas novada pensionāru biedrības 60 gadu jubilejā.

22.10. tika svinēta Kandavas novada pensionāru biedrības 60 gadu jubileja, kurā ar koncertu piedalījās mūsu skolas popgrupa Taustiņi. Meitenes dziedāja vairākas dziesmas – “Telefona sarunas”, “Uzbur laimi”, “Kāpsim kalnā”, “Jauna ēra”, “Lido sev līdz”, ar kurām iepriecināja bijušos un esošos biedrības ļaudis kā arī viesus no Kuldīgas un Tukuma. Pēc svinīgā pasākuma dziedātājas tika pie saldām pateicības dāvaniņām. Sirsnīgs paldies Kandavas pensionāru biedrībai par mīļo uzņemšanu, paldies Aksildai Petrevicai par uzaicinājumu dziedāt un vecākiem par atbalstu, kā arī sirsnīgs paldies popgrupas "Taustiņi" skolotājai Andrai Vilkaušai!           

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Mākslinieces Ilvas Bārenes izstāde

20.09.2022

i-barene.jpgKandavas Mākslas un mūzikas skolā izstāžu maratons turpinās un no 20.09.2022. līdz 10.11.2022. skolas 2. stāvā ir apskatāma Ilvas Bārenes gleznu izstāde. 

Lasīt visu ziņu galerija (21)

Kandavas Mākslas un mūzikas skolai jaunais mācību gads sācies ar sasniegumiem divos konkursos

17.10.2022

img2128.jpgJauno mākslinieku konkursā “Ar Purvīša acīm”, kuru organizēja Ogres Mūzikas un mākslas skola un piedalījās 312 jaunie mākslinieki no 43 Latvijas Mākslas skolām,  II vietaElizabetei Jansonei, skolotāja Iveta Šmēla.

Konkursa tēma: Vilhelma Purvīša gleznas interpretācija.

5.Latvijas mākslas skolu audzēkņu vizuālās mākslas konkursā “PILS SĒTA PILSĒTA”, kuru organizēja Bauskas Mūzikas un mākslas skola, tika aicināti piedalīties bērni no Latvijas mākslas skolām ar darbiem, kas tapuši vasaras prakses laikā, zīmējot un gleznojot brīvā dabā. Konkursa mērķis bija mudināt bērnus ieraudzīt savas tuvākās apkārtnes daudzveidību un skaistumu, veidot piederības izjūtu un pozitīvu attieksmi pret savu pilsētu un tuvāko apkārtni. 2022.gada tēma “Pilis un muižas”. Konkursā piedalījās 39 Latvijas mākslas skolas. Žūrija izvērtēja 240 darbus, no kuriem visi trīs Kandavas Mākslas un mūzikas skolas iesūtītie darbi guva augstu novērtējumu.

Sveicam laureātus un skolotāju Ivetu Šmēlu!

  • I vieta (grafika, vecuma grupā 11-13 gadi) – Annija Adiene ar darbu “Mākslas nams pie Rūmenes muižas”
  • II vieta (grafika, vecuma grupā 11-13 gadi- Anna Luīze Putāne ar darbu “Skaistajā pilsētā”
  • ATZINĪBA (grafika, vecuma grupā 11-13 gadi) – Anete Skvarcova ar darbu “Kandavas promenāde”
Lasīt visu ziņu galerija (5)

Zinību diena Kandavas Mākslas un mūzikas skolā

01.09.2022

img1862.jpgAr priecīgām bērnu čalām un siltiem saulītes glāstiem šogad atnāca Zinību diena - 1.septembris. Mācības Kandavas Mākslas un mūzikas skolas profesionālās ievirzes programmās uzsāka 31  audzēknis - 9 mūzikas nodaļā un 22 mākslas nodaļā. Lai pedagogiem un audzēkņiem radošs, prieka pilns un krāsains jaunais mācību gads!

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Turpinās audzēkņu uzņemšana

uznemsana-2022-augusts.jpg