Lapas karte
KANDAVAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SKOLA

2019./2020. m.g. izlaidums

izlaidums_maksla_2.jpgTā kā 10.jūnijā beidzās 12.martā izsludinātā ārkārtējā situācija koronvīrusa Covid-19 ierobežošanai, skolai radās iespēja sagatavot svētkus šī mācību gada absolventiem. Respektējot drošības pasākumus, pirmo reizi izlaidums notika kā nelielā ģimenes lokā, atsevišķi mūzikas un mākslas nodaļām.

16.jūnija saulainā vakara stundā mūzikas nodaļas absolventi, vecāki un pedagogi tikās skolas lielajā zālē, ka jau īstā izlaidumā.

Tā kā mācību process pēdējos mēnešus risinājās attālināti, šoreiz izlaidumā izpalika absolventu koncerts. Klātesošos muzikāli priecēja saksofona  skolotāja Līva Birkenšteina ar savu spēli. Absolventus pārsteidza pedagogu ansambļa (skolotājas: Evita Ernštreite, Ērika Grīva, Andra Vilkauša, Dzintra Linde) sniegums, aicinot visus klātesošos veltīt katram absolventam kopīgi nodziedātu latviešu tautas dziesmu.

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības apguvi saņēma septiņi mūzikas nodaļas absolventi:

Agris Dembovskis – trompete

Madara Garance – vijole

Valters Garancis – akordeons

Parisa Anna Kaņepe – klavieres

Anete Leitlande – klavieres

Artus Šimkevičs – akordeons

Marta Vanderzelle - flauta

 

Mākslas nodaļas absolventi savu izlaidumu nosvinēja neierasti, apliecības saņemot Latvijas Amatniecības Kameras meistara Igurda Baņķa lauku sētā “Kauliņi” Talsu novada Valdemārpilī.

17.jūnijā apliecības par profesionālās ievirzes izglītību saņēma 11 mākslas nodaļas absolventi:

Sofija Līga Ābele

Kate Babre

Sāra Ketrina Granta

Ance Kārņupa

Pēteris Petriško

Maija Ilva Puškina

Roberts Rancāns

Kristers Semjonovs

Elizabete Šteinberga

Maksimuss Traumanis

Everita Uzuliņa

Klases skolotāja Ilze Baumane katram absolventam bija sagādājusi mīļu atmiņu no sevis - pašas austu rokassprādzi un personificētu “mākslas šokolādi”.

Pēc apliecību saņemšanas meistars I.Baņķis ar interesantiem stāstiem un demonstrējumiem visus ieveda savas mākslas pasaulē, kā arī izvadāja ar īstu mazbānīti pa plašo lauku sētas teritoriju. Ar gardas lauku zupas baudīšanu un vecāku lielo pārsteigumu - īpašo absolventu torti svētku diena bija galā, atstājot labas atmiņas par kopā  pavadīto laiku mākslas skolā un fantastiko izlaiduma pasākumu.

 

torte.jpg izlaidums_maksla.jpg izlaidums_maksla_0.jpg izlaidums_maksla_1.jpg izlaidums_maksla_2.jpg izlaidums_maksla_3.jpg izlaidums2020.jpg izlaidums2020_0.jpg izlaidums2020_1.jpg izlaidums_2020.jpg