KANDAVAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SKOLA

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas panākumi XVIII Starptautiskā vizuālās mākslas konkursā “Es dzīvoju pie jūras”26.03.2019

           Katru gadu Jūrmalas Mākslas skola aicina ikvienu bērnu un jaunieti piedalīties starptautiskā vizuālās mākslas konkursā.  Konkursa virstēma ir vienota- “Es dzīvoju pie jūras”, bet ik gadu tiek noteikta jauna konkursa apakštēma. 2019.gada tēma ir “Vētra”. Vētra kā dabas stihija, sabiedrības un indivīda emociju izpausme jau izsenis ir interesējusi māksliniekus.

         Šogad XVIII Starptautiskajam vizuālās mākslas konkursam “Es dzīvoju pie jūras” tika iesūtīti 3500 darbi no 451 izglītības iestādēm no 23 valstīm: Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Bulgārijas, Čehijas, Lietuvas, Moldovas, Polijas, Portugāles, Rumānijas, Slovākijas, Slovēnijas, Ķīnas, Taizemes, Turcijas, Ukrainas, Uzbekistānas,  Latvijas. u.c. Starptautiska žūrija kopumā piešķīra trīs Lielās balvas (divas aizceļoja uz Ķīnu, viena uz Ukrainu), 13 zelta medaļas, 24 sudraba, 38 bronzas un 136 Atzinības. Konkursa laureātu apbalvošana notika 22.martā Līvu Akvaparkā.

            Kandavas Mākslas un mūzikas skola konkursā piedalījās ar pieciem darbiem, kuru autori bija Sofija Līga Ābele, Melita Leitlande, Marta Luīze Šmēla, Elizabete Baiba Tīzenkopfa, Marta Nagle.

Marta Luīze Šmēla (skolotāja Ilze Baumane) saņēma sudraba medaļu un Diplomu par   2.vietu tekstilā 12-15 gadu vecuma grupā.

Elizabete Baiba Tīzenkopfa (skolotāja Ilze Baumane)  saņēma ATZINĪBU tekstilā 12-15 gadu vecuma grupā par veiksmīgu piedalīšanos un radošu tēmas izklāstu.

Melita Leitlande (skolotāja Iveta Šmēla) saņēma ATZINĪBU grafikā 8-11 gadu vecuma grupā par veiksmīgu piedalīšanos un radošu tēmas izklāstu.

Kopā ar Diplomu katrs saņēma konkursa Gada grāmatu, kurā redzami visi uzvarētāju darbi.

Paldies skolotājām Ilzei Baumanei un Ivetai Šmēlai par veiksmīgu audzēkņu virzīšanu uz radošiem sasniegumiem!

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas direktore Maruta Balode