KANDAVAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SKOLA

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas sasniegumi XIX Starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā “ES DZĪVOJU PIE JŪRAS”

12.07.2021

p1310393.jpgSveicam Amandu Vīndedzi, Paulu Esteri Ķieģeli, Martu Jansoni un  skolotāju Ilzi Baumani ar ATZINĪBU XIX Starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā “ES DZĪVOJU PIE JŪRAS”.

Konkursu organizē Jūrmalas Mākslas skola. Šī gada konkursa tēma  – Es un jūra iezīmēja katra tā dalībnieka personīgās attiecības ar jūru.

Konkursam šajā gadā tika iesūtīti 164 izglītības iestāžu  1152 darbi no 12 valstīm – Baltkrievijas, Igaunijas, Lietuvas, Ukrainas, Turcijas, Rumānijas, Portugāles, Polijas, Norvēģijas, Ķīnas, Itālijas un Latvijas.

Darbus vērtēja starptautiska žūrija. Žūrija kopā piešķīra 1 Lielo balvu, kura šogad aizceļoja uz Ķīnu, 12 Zelta medaļas, 16 Sudraba medaļas, 21 Bronzas medaļas un 46 Atzinības, no kurām trīs atceļoja uz Kandavu – Amandai Vīndedzei, Paulai Esterei Ķieģelei un Martai Jansonei. Paldies skolotājai Ilzei Baumanei par teicamu audzēkņu sagatavošanu konkursam attālināto mācību laikā. Prieks un gandarījums, ka visi trīs aizsūtītie tekstila darbi tika pamanīti starp 1152 darbiem un atzinīgi novērtēti. Savukārt, Amandas Vīndedzes darbu par labāko atzina Jauniešu žūrija, piešķirot tam savu Specbalvu. Pārējās četras Jauniešu žūrijas Atzinības aizceļoja uz Ukrainu, Ķīnu un Norvēģiju.

9.jūlijā Jūrmalas Mākslas skolā notika lielais apbalvošanas pasākums, kurā varējām arī vērot visu darbu izstādi un baudīt  daudzveidīgo  jūras tēmas attēlojumu gleznojumos, tekstila, grafikas un datorgrafikas darbos.

Gaidām nākošo konkursu 2022.gadā!

 

Informāciju sagatavoja: Maruta Balode