KANDAVAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SKOLA

Mākslas un mūzikas skola aicina uz mazo muzikālo pasaku pēcpusdienu

22.05.2019 16:00

Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova un Liepājas simfoniskā orķestra mūziķi trompetists Jānis Ivuškāns un perkusioniste Marta Kauliņa aicina uz muzikālu pasaku pēcpusdienu Kandavas Mākslas un mūzikas skolā 22.maijā plkst. 16.00.

“Mazās muzikālās pasakas” ir izzinoša koncertizrāde, kas ne tikai jaunā, muzikālā formā izstāstīs pazīstamos un mazāk zināmos stāstus, bet arī iesaistīs bērnus pasaku stāstīšanas un dziesmu dziedāšanas procesā, kā arī iepazīstinās ar dažiem orķestra instrumentiem un to skanējuma iespējām.

Gaidām mazos klausītājus un viņu vecākus!

 

11.maijs21.05.2019

                                                                                                                                                  "No sirds uz sirdi"

11.maijā Virbu kultūras namā notika Ģimenes dienai veltīts koncerts „No sirds uz sirdi”. To sniedza Kandavas Mākslas un mūzikas skolas popgrupa "Taustiņi" (ped.A.Vilkauša) un skolas kapella (ped.Dz.Linde). Skanēja gan dziesmas, gan solo priekšnesumi, gan arī visi instrumenti vienkopus ansamblī. Paldies Virbu kultūras nama vadītājai par uzaicinājumu un paldies mūsu audzēkņu vecākiem par atbalstu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Latvijas Neatkarības atjaunošanas diena- 4.maijs21.05.2019

Latvijas Neatkarības atjaunošanas diena

4.maijā - Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinībās – Matkules kultūras namā ar krāsainu un košu programmu piedalījās Kandavas Mākslas un mūzikas skolas popgrupa Taustiņi (ped.A.Vilkauša). Meitenes gan dziedāja, gan arī spēlēja solo priekšnesumus. Pēc sirsnīgā un jaukā koncerta visi tika aicināti pie balti klātā galda mieloties. Pasākuma turpinājumā notika sadziedāšanās, kā arī katram bija iespēja uzmeistarot savu putnu būrīti. Paldies Matkules kultūras nama vadītājai par brīnišķīgo iespēju gūt muzikālu pieredzi koncertā, un paldies vecākiem par vienmēr tik ļoti nepieciešamo atbalstu!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Valsts konkursa laureātu godināšana20.05.2019

2019. gada 14. maijā Rīgas Nacionālajā Zooloģiskajā dārzā notika apbalvošanas pasākums Valsts konkursa Latvijas profesionālās ievirzes mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņiem 2018./ 2019. mācību gadā laureātiem un viņu skolotājiem.

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkne Elizabetei Baibai Tīzenkopfa  ieguva godpilno  1. vietu vidējā vecuma grupā (no 143 dalībniekiem) un Artūrs Grunte ieguva  3. vietu jaunākajā grupā (no 134 dalībniekiem). Liels paldies abu audzēkņu skolotājai Ilzei Baumanei par ieguldīto darbu! Apsveicam laureātus!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Mātes dienas koncerts14.05.2019

Mātes dienas koncerts

        Par godu Mātes dienai 9.maijā Vānes pamatskolas skolēni savām māmiņām dāvināja krāšņu koncertu, kurš norisinājās  Vānes tautas namā. Koncerta laikā pasākuma apmeklētājus priecēja bērnu deklamētie dzejoļi, vokālā ansambļa dziesmas, kā arī instrumentālās mūzikas priekšnesumi, kurus sniedza tie Vānes pamatskolas bērni, kuri mācās Kandavas Mākslas un mūzikas skolā. Pirms un pēc koncerta māmiņas varēja aplūkot Kandavas Mākslas un mūzikas skolas Vānes pirmsskolas grupas “Krāsiņas” (skolotāja Ilze Kalnarāja) bērnu darbiņu izstādi.

Koncerts bija liels notikums jaunajiem mūziķiem, jo uzstājās visi Vānes mūzikasskolnieki:

Gabriela Švēde (saksofons)– izpildīja J.Haidna Mirdzi mazā zvaigzne

Krista Cinciusa   ( klavieres)- T.Haslingers Sonatīna Do mažorā

Marta Bože   (akordeons)- V.Burnickis Valsis

Katrīna Terēze Bože  (flauta)– K.V.Gluks Starpspēle

Linita Vanaga  (flauta)  - V.Cibins Albūma lapa

Amanda Bērziņa (klavieres)  - E.M.Burnama Mazurka

Amanda Bērziņa, Laima Bērziņa (klavieru duets) -  B.Saveļjevs Karuseļa zirdziņš

Agris Dembovskis (trompete) – Dz.Verdi Maršs no op. Aida

Monta Bērziņa (flauta) - A.Hamiltons Dziesma par mīlestību

 

Zālē valdīja sirsnīga un mīlestības pilna atmosfēra, jo priekšnesumi tika izpildīti no visas sirds.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Augsti sasniegumi Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēknim Kārlim Vilkaušam13.05.2019

Sveicam Kārli Vilkaušu ar augstiem sasniegumiem IX Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu Pūšaminstrumentu spēles konkursā!

10.maijā notika IX Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu Pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss Ozolnieku Mūzikas un mākslas skolā. Muzikālajā meistarībā sacentās 63 audzēkņi no dažādām Latvijas mūzikas skolām, kā arī dalībnieks no Sankt-Pēterburgas. Audzēkņi savā starpā sacentās trijās vecuma grupās neatkarīgi no instrumenta.

   Kandavas Mākslas un mūzikas skolu pārstāvēja 4.klases trompetists Kārlis Vilkaušs, kurš ieguva godpilno II vietu.

Prieks par Kārli, kurš attīsta savas muzikālās spējas ne tikai ikdienas mācību stundās un regulāri koncertējot, bet arī aktīvi piedaloties dažādos konkursos. Paldies skolotājam Gintam Birkenšteinam, koncertmeistarei Evitai Ernštreitei un mammai Andrai Vilkaušai, kas prot iedvesmot un motivēt audzēkni aktīvai radošai darbībai.

Direktore Maruta Balode

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)