KANDAVAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SKOLA

Jaunumi

Skolēnu dziesmu un deju svētku “Saulesvija” ieripo Kandavā

13.07.2021

dsc_0043.jpgPavisam citādāk nekā ierasts citus gadus, atbilstīgi e-svētku koncepcijai, 12. jūlijā Latvijas pašvaldībās sākušies Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki. Pirmais notikums ir svētku auto brauciens pa pašvaldībām “Saulesvija”, sveicot vietējos dalībniekus un fiksējot sveicienus video materiālā. “Saulesvija” ir kā simbolisks svētku gājiens, kad saposties, satikties un uzgavilēt. Divu nedēļu laikā svētku organizatori ciemosies 43 jaunizveidotajos novados, lai sasveicinātos klātienē un pateiktos ikvienam dalībniekam.

Ja tradicionāli svētku dalībnieki ar savu novadu dižojās lielajā svētku gājienā Rīgā un uzgavilēja tiem, kas vēroja gājienu no malas, tad tagad svētku rīkotāji paši devušies pie dalībniekiem. 13.jūlija vakarā svētku auto ieripoja Kandavā, kur Kandavas un pagastu kolektīvi, pulcējušies nelielās grupiņās sava kolektīva ietvaros un ievērojot visus valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus, ar dziesmām un dejām sagaidīja svētku vēstnešus un organizatorus.

Lasīt visu ziņu galerija (38)

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas sasniegumi XIX Starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā “ES DZĪVOJU PIE JŪRAS”

12.07.2021

p1310393.jpgSveicam Amandu Vīndedzi, Paulu Esteri Ķieģeli, Martu Jansoni un  skolotāju Ilzi Baumani ar ATZINĪBU XIX Starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā “ES DZĪVOJU PIE JŪRAS”.

Konkursu organizē Jūrmalas Mākslas skola. Šī gada konkursa tēma  – Es un jūra iezīmēja katra tā dalībnieka personīgās attiecības ar jūru.

Konkursam šajā gadā tika iesūtīti 164 izglītības iestāžu  1152 darbi no 12 valstīm – Baltkrievijas, Igaunijas, Lietuvas, Ukrainas, Turcijas, Rumānijas, Portugāles, Polijas, Norvēģijas, Ķīnas, Itālijas un Latvijas.

Darbus vērtēja starptautiska žūrija. Žūrija kopā piešķīra 1 Lielo balvu, kura šogad aizceļoja uz Ķīnu, 12 Zelta medaļas, 16 Sudraba medaļas, 21 Bronzas medaļas un 46 Atzinības, no kurām trīs atceļoja uz Kandavu – Amandai Vīndedzei, Paulai Esterei Ķieģelei un Martai Jansonei. Paldies skolotājai Ilzei Baumanei par teicamu audzēkņu sagatavošanu konkursam attālināto mācību laikā. Prieks un gandarījums, ka visi trīs aizsūtītie tekstila darbi tika pamanīti starp 1152 darbiem un atzinīgi novērtēti. Savukārt, Amandas Vīndedzes darbu par labāko atzina Jauniešu žūrija, piešķirot tam savu Specbalvu. Pārējās četras Jauniešu žūrijas Atzinības aizceļoja uz Ukrainu, Ķīnu un Norvēģiju.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Projekts “Alta flauta Kandavas Mākslas un mūzikas skolai”

07.06.2021

flauta.jpgJau pavasarī noslēdzās Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKKF) mērķprogrammas “Mūzikas un dejas mākslas izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošana” projektu konkurss. Projekta rezultātā skola iegādājās mūzikas instrumentu – alta flauta Thomann. Projekta kopējās izmaksas  1099 EUR, no kurām 1000 EUR piešķīra VKKF.

Alta flauta  tiks izmantota mācību procesa nodrošināšanai un dažādošanai gan spēlējot instrumentu solo, gan dažādos ansambļu sastāvos. Ar jaunā mūzikas instrumenta palīdzību nodrošināsim mūzikas mācību procesa kvalitātes paaugstināšanu, izvirzot augstu skaņas kvalitāti kā neatņemamu skaņdarba interpretācijas sastāvdaļu.

Lasīt visu ziņu

Jauno audzēkņu uzņemšana

18.05.2021

Kandavas Mākslas un mūzikas skola uzņem audzēkņus 2021./2022. mācību gadam.

afisa_uznemsana_2021_2022.jpg

                                                                                                    IESNIEGUMA veidlapa


Lasīt visu ziņu galerija (1)