Lapas karte
KANDAVAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SKOLA

Mūzikas nodaļa

Akordeona spēles audzēkņu un pedagogu radošās dienas - koncerts Lai skan!

10.04.2024

01.jpg10.04.2024. MIKC “Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas” Melngaiļa koncertzālē notika Kurzemes reģiona profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Taustiņinstrumentu spēle – Akordeona spēle audzēkņu un pedagogu radošās dienas - koncerts LAI SKAN!

Ikgadējais akordeonistu festivāls " Lai skan", šobrīd ir ieguvis jaunu mērķi – ceļā uz XIII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem /2025.gadā/, kuros pirmo reizi ir iekļauts Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās izglītības iestāžu akordeonistu koporķestris! Koncertā piedalījās akordeona spēles audzēkņi no  Ventspils MS, Aizputes MS, Nīcas MS, Kalētu MMS, Liepājas MMDV, Liepājas Karostas MS, Talsu MS., Saldus MS un  Kandavas MMS. Koncertā izskanēja gan solo, gan dažādu ansambļu sastāvu priekšnesumi. Koncerta “Lai skan” noslēgumā visas Kurzemes akordeona spēles audzēkņi un viņu pedagogi kopīgi vienojās  bagātīgi  krāšņā,  skanošā orķestrī! Koporķestra izpildījumā bija dzirdama neliela daļa no dziesmu svētku repertuāra! Lai apgūtu koporķestra skaņdarbus skolotājas D.Zariņa un Dz.Linde ieguldīja darbu, četru mēnešu garumā, ar ansambļa dalībniekiem: Tīnu Brīvnieci, Adelīnu Līnu Makovsku, Gustavu Priednieku un Kristapu Kleinu. Kā vienmēr priecē  mūsu skolas  absolventu atbalsts. Šoreiz līdzi uz Liepāju devās   Elīna Karole un Maria Mārīte Hesa. Paldies meitenēm! Tika apmeklēta arī Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars".  Gida vadībā klātesošie iepazinās ar mūzikas vidusskolas telpām, kā arī pabija uz koncertzāles skatuves. Audzēkņi  ieguva vēl nebijušu pieredzi kolektīvās muzicēšanas iemaņu pilnveidošanā, bija priecīgi un gandarīti par tik lielisku pasākumu!

Paldies Kandavas MMS direktorei par šī vērienīgā koncertceļojuma atbalstu ! 

Lasīt visu ziņu galerija (12)

Vijoles spēles audzēkņu mācību koncerts "Valsis vijoles skaņās"

03.04.2024
Vijolnieku ansamblis
Vijolnieku ansamblis

02.04.2024. Kandavas Mākslas un mūzikas skolā izskanēja vijoles spēles audzēkņu mācību koncerts “Valsis vijoles skaņās”

Uz koncertu bija ieradušies audzēkņu vecāki un vecvecāki un baudīja lielisku koncertu, kurā katra audzēkne spēlēja savu valsi.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

"No Baroka līdz rokam..."

22.02.2024

whatsapp-image-2024-02-21-at-10-59-36.jpg20.02.2024. norisinājās Valsts izglītības satura centra organizētais Kurzemes novada izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāls - konkurss "No baroka līdz rokam" 2.kārta Kuldīgā. Konkursā piedalījās 16 popgrupas, to skaitā arī Kandavas Mākslas un mūzikas skolas Trio Taustiņi. Meitenes dziedāja l.t.dz. Artas Jēkabsones apdarē "Caur sidraba birzi gāju" un Raimonda Paula "Laternu stundā". Žūrijas komisija meiteņu sniegumu novērtēja ar 1.pakāpi un augstiem punktiem. Paldies konkursa organizētājiem par iespēju piedalīties 2.konkursa kārtā. Paldies meitenēm par dziedātprieku, vecākiem par atbalstu un skolotājai Andrai Vilkaušai par ieguldīto darbu.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ziemassvētku koncerts baznīcā

02.01.2024

whatsapp-image-2024-01-02-at-12-42-05-1.jpg Ar sirsnīgu koncertu Kandavas ev.lut.baznīcā noslēdzās 1.semestris Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņiem. Koncertā piedalījās - vecāko klašu vijolnieku ansamblis, 1.-3.klašu vokālais ansamblis, trio Taustiņi, solisti: Gustavs Priednieks (akordeons), Krists Kristiāns Dombrovskis (klavieres), Lana Barkāne (klavieres), Rodrigo Barkāns (metalofons), Edvards Klāsons (klavieres), Enija Baumane (visp.klav.), Alise Zolova (visp.klav.), Adelīna Līna Makovska (visp.klav.), Beatrise Mežance (visp.klav.), Gabriela Laurinoviča (visp.klav.), Odrija Eglīte (solo dziesma) un pirmsskolas bērnu vokālie ansambļi. Koncerts noslēdzās ar kopīgi nodziedātu dziesmu "Klusa nakts, svēta nakts" ērģeļu pavadījumā. Paldies katram koncerta dalībniekam, pedagogiem un vecākiem! Lai visiem radošs un prieka pilns Jaunais gads!

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Flautas spēles audzēkņu koncerts vecākiem

08.12.2023

whatsapp-image-2023-12-11-at-09-44-24.jpgDecembra mēnesi Kandavas Mākslas un mūzikas skolā ir pasākumiem piepildīts un 8.12.2023. skolā tika aicināti flautas spēles audzēkņu vecāki uz flautas nodaļas koncertu. Koncertā uzstājās visi flautas spēles audzēkņi. Jaunāko klašu audzēkņi spēlēja vienu skaņdarbu, bet sākot no 2.-4. klasei audzēkņi spēlēja divus skaņdarbus, kas nākamajā nedēļā tiks spēlēti jau valsts konkursā. Liels paldies koncertmeistarei Evitai Ernštreitei un skolotājai Ērikai Grīvai par audzēkņu sagatavošanu!

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Sitaminstrumentu spēles audzēkņu koncerts vecākiem

08.12.2023

whatsapp-image-2023-12-08-at-08-03-08.jpg7.12.2023. Kandavas Mākslas un mūzikas skolu pieskandināja sitaminstrumentu spēles audzēkņi ar koncertu vecākiem. Koncerts bija veltīts vecākiem un vienlaikus kā ģenerālmēģinājums Sitaminstrumentu spēles valsts konkursam, kurš Kandavas Mākslas un mūzikas skolā norisināsies 14.12.2023. Koncertā bija iespēja ikvienam audzēknim uzstāties un gūt savu pirmo skatuves pieredzi.

Paldies koncertmeisterei Evitai Ernštreitei un pedagogam Aivaram Sprigulim!


Lasīt visu ziņu galerija (13)

Dzintras Lindes audzēkņu koncerts vecākiem

01.12.2023

whatsapp-image-2023-12-07-at-16-10-19-1.jpg1.12.2023. Kandavas Mākslas un mūzikas skolā notika skolotājas Dzintras Lindes audzēkņu koncerts vecākiem. Skolotāja Dzintra māca gan taustiņinstrumentu spēli-klavierspēli, gan akordeona spēli. Uzstāties un gūt skatuves pieredzi bija iespēja ikvienam audzēknim. Kādam šī pieredze bija pirmā, bet kādam uzstāšanās vairs satraukumu neradīja. Koncertā izskanēja Latviešu tautas dziesmas. Šajā mācību gadā arī skolotājas Dzintras vadībā ir izveidots instrumentālais ansamblis, kurš ir pilnīgi jaunā sastāvā.

Paldies skolotājai Dzintrai Lindei par ieguldīto darbu!

Lasīt visu ziņu galerija (15)