KANDAVAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SKOLA

Aicinām balsot par zīmējumu konkursa “Mana novada dārgakmens – jaunā būve” darbiem08.03.2018

Skates „Gada labākā būve Latvijā 2017” organizatori ir saņēmuši rekordlielu zīmējumu skaitu bērnu un jauniešu zīmējumu konkursā „Mana novada dārgakmens – jaunā būve” – 385 zīmējumus no visas Latvijas, tostarp arī no Kandavas novada Mākslas un mūzikas skolas.

Zīmējumu konkurss, kurš ir skates „Gada labākā būve Latvijā 2017” nozīmīga sastāvdaļa, notiek jau trešo gadu. Šobrīd „Gada labākā būve Latvijā 2017” Facebook lapā ir sācies balsojums par sabiedrības simpātiju balvu, kuru saņems viens no zīmējumu autoriem savā vecuma grupā. Skates organizatori aicina cilvēkus būt aktīviem, apskatīt visus zīmējumus un balsot. Balsošanas termiņš 20.03.2018.:

1.-3. Klašu grupā: https://www.facebook.com/pg/ga...

4.-6. Klašu grupā: https://www.facebook.com/pg/ga...

7.-9. klašu grupā: https://www.facebook.com/pg/ga...

Skate „Gada labākā būve Latvijā 2017” notiek jau divdesmito gadu, un šogad ir viens no Latvijas valsts simtgades notikumiem. Skates organizatori un skates dalībnieki – būvnieki uzskata, ka bērnu un jauniešu domas un skatījums uz viņu veikumu, kas redzams zīmējumos, ir ļoti nozīmīgs. Zīmējumus izvērtēja Latvijas Mākslas akadēmijas studenti. Zīmējumu konkursa uzvarētāji tiks nosaukti un apbalvoti skates „Gada labākā būve Latvijā 2017” noslēgumā 2018. gada 28. martā Rīgā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. 28. martā „Būvniecības dienas” laikā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks visu zīmējumu virtuālā izstāde. Labākie darbi ar autoru un skolotāju vārdiem, līdzīgi kā iepriekšējos gadus, tiks publicēti prestižajā gadagrāmatā „Gada labākā būve Latvijā 2017”, kuru konkursa uzvarētāji saņems dāvanā.

Skates „Gada labākā būve Latvijā 2017” fināls – labāko būvnieku prezentācijas un dalīšanās pieredzē – notiks RTU Arhitektūras fakultātē 20. martā no plkst. 9.00 līdz 15.00. Aicināts ikviens interesents par būvniecību. Pasākums ir bez maksas. Pieteikšanās sūtot e-pastu uz: gadabuve@gmail.com.

Skates „Gada labākā būve Latvijā 2017” uzvarētāju apbalvošana notiks 28. martā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Uzvarētāju apbalvošana kopā ar konferenci, kurā Latvijas un ārvalstu būvnieki, būvmateriālu ražotāji, projektētāji, inženieri dalīsies pieredzē, veidos „Būvniecības dienu”. Pagājušajā gadā „Būvniecības dienu” apmeklēja vairāk nekā 900 dalībnieku.

Skates „Gada labākā būve Latvijā 2017” žūrijas sastāvā ir 44 augstas raudzes eksperti no 23 nozares sabiedriskajām organizācijām, publiskās pārvaldes institūcijām un  augstskolām. Skati „Gada labākā būve Latvijā 2017” organizē Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar 15 nozares sabiedriskajām organizācijām.