Lapas karte
KANDAVAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SKOLA

Mūzikas nodaļa

Popgrupa Taustiņi Kandavas novada pensionāru biedrības 60 gadu jubilejā

24.10.2022

dsc0060.jpgPopgrupa Taustiņi Kandavas novada pensionāru biedrības 60 gadu jubilejā.

22.10. tika svinēta Kandavas novada pensionāru biedrības 60 gadu jubileja, kurā ar koncertu piedalījās mūsu skolas popgrupa Taustiņi. Meitenes dziedāja vairākas dziesmas – “Telefona sarunas”, “Uzbur laimi”, “Kāpsim kalnā”, “Jauna ēra”, “Lido sev līdz”, ar kurām iepriecināja bijušos un esošos biedrības ļaudis kā arī viesus no Kuldīgas un Tukuma. Pēc svinīgā pasākuma dziedātājas tika pie saldām pateicības dāvaniņām. Sirsnīgs paldies Kandavas pensionāru biedrībai par mīļo uzņemšanu, paldies Aksildai Petrevicai par uzaicinājumu dziedāt un vecākiem par atbalstu, kā arī sirsnīgs paldies popgrupas "Taustiņi" skolotājai Andrai Vilkaušai!           

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Jubilejas koncerts Popgrupai "Taustiņi"

24.06.2022

20220621191045.jpgPopgrupas Taustiņi koncerts “Kamēr dziesma būs”.

Šīs vasaras astronomisko sākumu ar skaistu koncertu ieskandināja Kandavas Mākslas un mūzikas skolas popgrupa Taustiņi. Koncerts savu nosaukumu ieguva no popgrupai rakstītās veltījuma dziesmas, kurai mūziku komponēja bijusī dziedātāja Arta Jēkabsone un vārdus rakstīja Inna Freiberga. Koncertā piedalījās gan patreiz sastāvā dziedošās meitenes – Marta Kļaviņa, Kate Ābele, Laura Antone, Agnese Auniņa, Estere Marcinkeviča, Beatrise Vilkauša, gan arī bijušās dziedātājas – Loreta Čabovska, Estere Dravniece, Ance Feldmane, Elīna Ķēniņa, Marta Monta Zūdiņa. Savus video sveicienus koncerta dalībniekiem atsūtīja arī Arta Jēkabsone, Rūta Dāvida (Kunkulberga), Sovita Bernande, Toms Simanovičs un Renāte Dižbite. Koncertā tika izdziedātas gan pašas senākās un visiem zināmās dziesmas, gan arī pēdējo gadu iemīļotākās dziesmas. Par pasākuma noskaņas veidošanu un programmas vadīšanu parūpējās Krišs Treikals. Koncerta vizuālo noformējumu veidoja Inna Freiberga un Danuta Ābele. Īpašs paldies koncerta skaņas veidotājam Atim Freibergam par izcilu un profesionālu darbu. Paldies par bilžu kolāžām un video montāžām Evitai Ernštreitei. Paldies par gardo kūku direktorei Marutai Balodei. Paldies mūsu dziedātāju vecākiem par nesavtīgu un nebeidzamu atbalstu. Uz tikšanos nākošajos koncertos!

Lasīt visu ziņu galerija (13)

Mūzikas nodaļas audzēkņu izlaidums!

31.05.2022

img1465.jpgMŪZIKAS nodaļas izlaidums.

Ar brīnišķīgu koncertu un reibinošu ziedu smaržām 27.maija pēcpusdienā Kandavas Mākslas un mūzikas skolas zālē tika svinēts MŪZIKAS nodaļas izlaidums.

Apliecības šogad saņēma 11 absolventi – Agnese Auniņa, Laura Antone, Roberts Barkāns, Rimants Jakobovics, Elīna Karole, Marta Kļaviņa, Andris Lagzdiņš, Melita Leitlande, Paula Lietiņa, Estere Marcinkeviča, Kristers Oliņš.

Paldies pedagogiem par ieguldīto darbu, pilnveidojot katra audzēkņa prasmes un iemaņas, kā arī atverot dvēseles mūzikas pasaulei. Paldies vecākiem par nesavtīgo mīlestību un atbalstu. Lai muzikāli piepildīts turpmākais ceļš!

Lasīt visu ziņu galerija (20)

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 32.gadadiena

03.05.2022

d83d4e2f-fbe4-4f32-b3cb-69f01ab2ef69.jpg3.05.2022. Kandavas Mākslas un mūzikas skolā notika svinīgais koncerts, kas tika veltīts Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 32.gadadienai. Svētku koncerta atklāšana sākās ar kopīgu Latvijas HIMNAS dziedāšanu. 

Koncertā izskanēja 31 priekšnesums. Pēc divu gadu pārtraukuma publiski uzstāties skolas audzēkņiem bija liels pārbaudījums. Audzēkņi nenobijās, parādīja savas uzstāšanās prasmes un priecēja ikvienu klātesošo. Paldies visiem koncerta viesiem par atkal satikšanos skolas telpās, paldies audzēkņiem par skaisto koncertu un paldies pedagogiem par ieguldīto darbu.

Jāpiebilst, ka zāles skatuves noformējumā piedalījās arī mākslas nodaļas audzēkņi un pedagogi.  Ikviens pielika roku, lai kopīgi veidotu rakstu joslu un iepriecinātu skatītājus.

Koncerta izskaņā visi tika aicināti mieloties ar rupjmaizi un medu. 

Lasīt visu ziņu galerija (31)