Lapas karte
KANDAVAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SKOLA

"LIDICE 2023" laureāti

03.02.2023

lidicecehija.jpgSveicam 51. Starptautiskā bērnu mākslas konkursa “LIDICE 2023” 2. kārtas laureātus!

Konkursa rīkotājs ir Lidices Memoriāls (Čehija), sadarbībā ar UNESCO, un konkursa 1.kārta tika organizēta Tukuma Izglītības pārvaldē. Šī gada tēma ir “Deja”, godinot “Starptautiskās deju padomes”(“Apvienoto deju Nācija”) un nemateriālās kultūras mantojuma konvencijas 51.gadadienu.

Konkursa 2. kārta notika Rīgā, kur tika iesūtīti 1174 darbi no visas Latvijas, tostarp arī no Kandavas Mākslas un Mūzikas skolas 5 audzēkņu darbi - Annija Lase (14 g.v.), Sandija Oga (13 g.v.), Elizabete Kalnmeiere (13 g.v.), Lāsma Zūdiņa (5 g.v.) un Kārlis Kristiņš (5 g.v.). Konkursā piedalījās bērni un jaunieši no 4 līdz 16 gadiem.

Konkursa darbus vērtēja Valsts Izglītības satura centra veidota vērtēšanas komisija. Ar Valsts Izglītības satura centra vērtēšanas komisijas lēmumu, tālāk ceļam uz 51. Starptautisko bērnu mākslas izstādi Čehijā, tika izvirzīti 126 mākslas darbi.

No Kandavas Mākslas un mūzikas skolas uz Čehiju dosies divu audzēkņu darbi: Annijas Lases darbs tekstilā ar nosaukumu “Deja sporta laukumā” (pedagogs Ilze Baumane) un Lāsmas Zūdiņas darbs gleznošanā ar nosaukumu “Dejas noslēgumā” (pedagogs Sintija Mantaja).

Sveicam laureātus un viņu pedagogus!

annijalase.jpg lasmazudina.jpg lidicecehija.jpg