KANDAVAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SKOLA

Jaunumi

Attālinātais mācību darbs

03.11.2021

annika_kevica.jpgKandavas Mākslas un mūzikas skolā attālinātais mācību darbs norisinās pilnā sparā. Arī mazākie skolas audzēkņi interešu izglītības programmās "Krāsiņas" (6 gadi) un "Mazās krāsiņas (4-5 gadi) aktīvi darbojas attālinātajās nodarbībās. Nodarbības notiek caur platformu Zoom. Skolotāja stāsta un rāda priekšā kas darāms, lai vēlamais rezultāts tiktu sasniegts. Gatavos darbiņus audzēkņu vecāki iemūžina un aizsūta skolotājai uz WhatsApp. Mazie mākslinieki ar lielu aizrautību piedalās nodarbībās. Rezultāti ļoti priecē!

Paldies audzēkņu vecākiem par atbalstu saviem bērniem!

Lasīt visu ziņu galerija (7) galerija (7)

Gleznotājas Jolantas Balodes izstāde apskatāma arī attālināti

29.10.2021

img_1231.jpgKandavas Mākslas un mūzikas skolas 2. stāva gaitenī ir apskatāma gleznotājas Jolantas Balodes izstāde “Ainavas”. Izstāde iekārota laikā, kad skolēniem vēl ir brīvlaiks, tāpēc vienlaicīgi šī izstāde tiek ievietota skolas mājaslapā, lai skolēni to var baudīt attālināti.

Ar lielām cerībām, ka drīz varēsim satikties un šo burvīgo izstādi apskatīt klātienē!

Lasīt visu ziņu galerija (14)

Pagarināts skolēnu brīvlaiks

21.10.2021

Informējam, ka līdz 2021. gada 29. oktobrim pagarinātas rudens brīvdienas profesionālās ievirzes programmu audzēkņiem.

 

Izstādes apmeklējums

05.10.2021

2.jpgKandavas Mākslas un mūzikas skolas mākslas nodaļas 3. klases audzēkņiem tika sniegta iespēja apmeklēt projekta 4 x māksla ceļojošo izstādi Kandavas novada muzejā, kurā piedalījušies arī Kandavas Mākslas un mūzikas skolas pedagogi. Audzēkņiem bija ļoti interesanti aplūkot pedagogu veiktos darbus. Vienlaikus muzeja telpās bija iespēja apskatīties Mākslas studijas "Pindzeles un co" gleznu izstādi.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Popgrupas "Taustiņi" intervija ar LR2

30.09.2021

saulesvija_ieripo_kandava_dsc_0015.jpgPēcpusdienas saruna ar Kasparu Markševicu.

29.09. pēcpusdienā Kandavas Mākslas un mūzikas skolas popgrupas “Taustiņi” dziedātājas un viņu vadītāja tika aicinātas piedalīties projektā "Dziesmu svētku ceļojums". Tā bija saruna, kurā meitenes un viņu skolotāja dalījās pieredzē un sajūtās, kādas bija gatavojoties Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Sarunu vadīja Kaspars Markševics. Paldies Inesei Štrālai par uzaicinājumu piedalīties projektā.

Audio ieraksts


Lasīt visu ziņu galerija (1)

"Svētki esam mēs"

20.09.2021

4.jpg

Sestdien, 18. septembrī, Jelgavā, pļavā pretī Jelgavas pilij Zemgales dziedošie, spēlējošie un dejojošie bērnu un jauniešu kolektīvi piedalījās XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norises atklāšanas tiešraidē "Svētki esam mēs". Tiešraidē Jelgavā piedalījās arī Kandavas Mākslas un mūzikas skolas popgrupa “Taustiņi” ar Mārtiņa Brauna dziesmu “Jauna ēra”.

Vēl tiešraides norisinājās Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā Rīgā, Kurzemē – Kuldīgā pie Ventas rumbas un Latgalē – Rēzeknē pie koncertzāles "GORS". Piecu stundu garumā Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tradīcijas krāsainību rādīja instrumentālie ansambļi, vokāli instrumentālie ansambļi, popgrupas, folkloras kopas un deju kolektīvi, kori, pūtēju orķestri, teātra pulciņi un jaunie stāstnieki.

Paldies pasākuma organizatoriem par ļoti labi noorganizēto skolēnu plūsmu, par brīnišķīgo apskaņošanu, par padomiem mēģinājumos, par attieksmi un iecietību.

Paldies dziedātājām par izturību un dziedātprieku. Paldies vecākiem par atsaucību un atbalstu.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Zinību diena

01.09.2021

img_1140.jpgPirmklasnieku svētki Kandavas mākslas un mūzikas skolā.
Ar lielu nepacietību un prieka pilnām sirdīm Kandavas mākslas un mūzikas skolas pedagogu un skolēnu saime gaidīja mācību gada sākumu. Šogad Zinību dienas pasākumu aizstāja pirmklasnieku svētki, jo lielam audzēkņu skaitam pulcēšanās skolas pagalmā nebija iespējama epidemioloģisko noteikumu dēļ. Visus klātesošos sirsnīgi sveica Kandavas Mākslas un mūzikas skolas direktore Maruta Balode. Šogad pedagogu kolektīvam pievienojās saksofona spēles skolotāja Daiga Solovjova no Ventspils, kā arī ādas apstrādes skolotāja Inita Eglīte. Ar muzikālu sveicienu iepriecināja 2.akordeona klases audzēkne Tīna Brīvniece, un ar skanīgu dziesmu visus samīļoja 1.vijoles klases audzēkne Ieva Kesenfelde. Lai visiem radošs, prieka pilns un veselīgs jaunais mācību gads!

Lasīt visu ziņu galerija (5)