Lapas karte
KANDAVAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SKOLA

53. Starptautiskā bērnu mākslas izstāde-konkurss „LIDICE 2025”

05.02.2025
Kristiāna Zuzāne

Kristiāna Zuzāne

Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamentu, Rīgas bērnu un jauniešu centru “Daugmale” un Čehijas Republikas vēstniecību Rīgā organizē 53. Starptautisko bērnu mākslas izstādi – konkursu “LIDICE 2025”. Konkursa I kārta ir noslēgusies un ir noskaidroti laureāti, kuru darbi dosies tālāk uz Čehiju.

Konkursa tēma šogad ir SPĒLE un konkurss norisinās divās kārtās. Pirmās kārtas laureātu darbi tiek izvirzīti uz otro kārtu un nogādāti uz Čehiju, kur tiks izvērtēti marta mēnesī.

Kandavas Mākslas un mūzikas skolu Čehijas konkursā pārstāvēs 5. klases audzēkne Kristiāna Zuzāne ar darba nosaukumu “Dzīvība”. Lepojamies un lai veicas konkursā Čehijas kārtā.

whatsapp-image-2025-01-24-at-16-00-55.webp