Lapas karte
KANDAVAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SKOLA

Kandavas Mākslas un mūzikas skolai jaunais mācību gads sācies ar sasniegumiem divos konkursos

17.10.2022

img2128.jpgJauno mākslinieku konkursā “Ar Purvīša acīm”, kuru organizēja Ogres Mūzikas un mākslas skola un piedalījās 312 jaunie mākslinieki no 43 Latvijas Mākslas skolām,  II vietaElizabetei Jansonei, skolotāja Iveta Šmēla.

Konkursa tēma: Vilhelma Purvīša gleznas interpretācija.

5.Latvijas mākslas skolu audzēkņu vizuālās mākslas konkursā “PILS SĒTA PILSĒTA”, kuru organizēja Bauskas Mūzikas un mākslas skola, tika aicināti piedalīties bērni no Latvijas mākslas skolām ar darbiem, kas tapuši vasaras prakses laikā, zīmējot un gleznojot brīvā dabā. Konkursa mērķis bija mudināt bērnus ieraudzīt savas tuvākās apkārtnes daudzveidību un skaistumu, veidot piederības izjūtu un pozitīvu attieksmi pret savu pilsētu un tuvāko apkārtni. 2022.gada tēma “Pilis un muižas”. Konkursā piedalījās 39 Latvijas mākslas skolas. Žūrija izvērtēja 240 darbus, no kuriem visi trīs Kandavas Mākslas un mūzikas skolas iesūtītie darbi guva augstu novērtējumu.

Sveicam laureātus un skolotāju Ivetu Šmēlu!

  • I vieta (grafika, vecuma grupā 11-13 gadi) – Annija Adiene ar darbu “Mākslas nams pie Rūmenes muižas”
  • II vieta (grafika, vecuma grupā 11-13 gadi- Anna Luīze Putāne ar darbu “Skaistajā pilsētā”
  • ATZINĪBA (grafika, vecuma grupā 11-13 gadi) – Anete Skvarcova ar darbu “Kandavas promenāde”

Pateicoties pašvaldības atbalstam ar transportu, meitenes 14. oktobrī Bauskas pils muzejā piedalījās konkursa apbalvošanas noslēguma pasākumā. Iespaidīgā Bauskas pils, gleznainie rudens skati pils pagalmā, kā arī sirsnīgi un dāsni organizētais pasākums sagādāja konkursa uzvarētājiem neaizmirstamu dienu un iedvesmu jaunu darbu radīšanai.


annijas-darbs-img2071.jpg img2128.jpg anna-ar-diplomu-pie-sava-darba-img2116.jpg annija-ar-diplumu-pie-darba-img2105.jpg ianetes-skvarcovas-darbs-mg2121.jpg