KANDAVAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SKOLA

Jaunumi

​Popgrupas "Taustiņi" dalība festivālā " Dziesmu un deju lietus Irlavā"

24.05.2019
irlava.jpg

24.maijā Irlavā pulcējās bērni no Tukuma un Kandavas novadiem, lai ar dziesmām un dejām piedalītos nu jau 19.festivālā "Dziesmu un deju lietus". Ar savām skanīgajām balsīm klausītājus iepriecināja arī mūsu skolas popgrupa Taustiņi (vad. A. Vilkauša).

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Mākslas un mūzikas skola aicina uz mazo muzikālo pasaku pēcpusdienu

22.05.2019 16:00

kandavas_makslas_un_musikas_skola.jpgLiepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova un Liepājas simfoniskā orķestra mūziķi trompetists Jānis Ivuškāns un perkusioniste Marta Kauliņa aicina uz muzikālu pasaku pēcpusdienu Kandavas Mākslas un mūzikas skolā 22.maijā plkst. 16.00.

“Mazās muzikālās pasakas” ir izzinoša koncertizrāde, kas ne tikai jaunā, muzikālā formā izstāstīs pazīstamos un mazāk zināmos stāstus, bet arī iesaistīs bērnus pasaku stāstīšanas un dziesmu dziedāšanas procesā, kā arī iepazīstinās ar dažiem orķestra instrumentiem un to skanējuma iespējām.

Gaidām mazos klausītājus un viņu vecākus!

 

Lasīt visu ziņu

11.maijs

21.05.2019

                                                                                                                                                  "No sirds uz sirdi"

whatsapp_image_2019_05_21_at_12_27_15.jpg11.maijā Virbu kultūras namā notika Ģimenes dienai veltīts koncerts „No sirds uz sirdi”. To sniedza Kandavas Mākslas un mūzikas skolas popgrupa "Taustiņi" (ped.A.Vilkauša) un skolas kapella (ped.Dz.Linde). Skanēja gan dziesmas, gan solo priekšnesumi, gan arī visi instrumenti vienkopus ansamblī. Paldies Virbu kultūras nama vadītājai par uzaicinājumu un paldies mūsu audzēkņu vecākiem par atbalstu.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Latvijas Neatkarības atjaunošanas diena- 4.maijs

21.05.2019

whatsapp_image_2019_05_21_at_12_19_45_1.jpgLatvijas Neatkarības atjaunošanas diena

4.maijā - Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinībās – Matkules kultūras namā ar krāsainu un košu programmu piedalījās Kandavas Mākslas un mūzikas skolas popgrupa Taustiņi (ped.A.Vilkauša). Meitenes gan dziedāja, gan arī spēlēja solo priekšnesumus. Pēc sirsnīgā un jaukā koncerta visi tika aicināti pie balti klātā galda mieloties. Pasākuma turpinājumā notika sadziedāšanās, kā arī katram bija iespēja uzmeistarot savu putnu būrīti. Paldies Matkules kultūras nama vadītājai par brīnišķīgo iespēju gūt muzikālu pieredzi koncertā, un paldies vecākiem par vienmēr tik ļoti nepieciešamo atbalstu!

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Valsts konkursa laureātu godināšana

20.05.2019
valsts_konk.jpg

2019. gada 14. maijā Rīgas Nacionālajā Zooloģiskajā dārzā notika apbalvošanas pasākums Valsts konkursa Latvijas profesionālās ievirzes mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņiem 2018./ 2019. mācību gadā laureātiem un viņu skolotājiem.

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkne Elizabetei Baibai Tīzenkopfa  ieguva godpilno  1. vietu vidējā vecuma grupā (no 143 dalībniekiem) un Artūrs Grunte ieguva  3. vietu jaunākajā grupā (no 134 dalībniekiem). Liels paldies abu audzēkņu skolotājai Ilzei Baumanei par ieguldīto darbu! Apsveicam laureātus!

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Mātes dienas koncerts

14.05.2019

berzinas.jpgMātes dienas koncerts

        Par godu Mātes dienai 9.maijā Vānes pamatskolas skolēni savām māmiņām dāvināja krāšņu koncertu, kurš norisinājās  Vānes tautas namā. Koncerta laikā pasākuma apmeklētājus priecēja bērnu deklamētie dzejoļi, vokālā ansambļa dziesmas, kā arī instrumentālās mūzikas priekšnesumi, kurus sniedza tie Vānes pamatskolas bērni, kuri mācās Kandavas Mākslas un mūzikas skolā. Pirms un pēc koncerta māmiņas varēja aplūkot Kandavas Mākslas un mūzikas skolas Vānes pirmsskolas grupas “Krāsiņas” (skolotāja Ilze Kalnarāja) bērnu darbiņu izstādi.

Koncerts bija liels notikums jaunajiem mūziķiem, jo uzstājās visi Vānes mūzikasskolnieki:

Gabriela Švēde (saksofons)– izpildīja J.Haidna Mirdzi mazā zvaigzne

Krista Cinciusa   ( klavieres)- T.Haslingers Sonatīna Do mažorā

Marta Bože   (akordeons)- V.Burnickis Valsis

Katrīna Terēze Bože  (flauta)– K.V.Gluks Starpspēle

Linita Vanaga  (flauta)  - V.Cibins Albūma lapa

Amanda Bērziņa (klavieres)  - E.M.Burnama Mazurka

Amanda Bērziņa, Laima Bērziņa (klavieru duets) -  B.Saveļjevs Karuseļa zirdziņš

Agris Dembovskis (trompete) – Dz.Verdi Maršs no op. Aida

Monta Bērziņa (flauta) - A.Hamiltons Dziesma par mīlestību

 

Zālē valdīja sirsnīga un mīlestības pilna atmosfēra, jo priekšnesumi tika izpildīti no visas sirds.

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Augsti sasniegumi Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēknim Kārlim Vilkaušam

13.05.2019

k_vilkauss_0.jpgSveicam Kārli Vilkaušu ar augstiem sasniegumiem IX Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu Pūšaminstrumentu spēles konkursā!

10.maijā notika IX Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu Pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss Ozolnieku Mūzikas un mākslas skolā. Muzikālajā meistarībā sacentās 63 audzēkņi no dažādām Latvijas mūzikas skolām, kā arī dalībnieks no Sankt-Pēterburgas. Audzēkņi savā starpā sacentās trijās vecuma grupās neatkarīgi no instrumenta.

   Kandavas Mākslas un mūzikas skolu pārstāvēja 4.klases trompetists Kārlis Vilkaušs, kurš ieguva godpilno II vietu.

Prieks par Kārli, kurš attīsta savas muzikālās spējas ne tikai ikdienas mācību stundās un regulāri koncertējot, bet arī aktīvi piedaloties dažādos konkursos. Paldies skolotājam Gintam Birkenšteinam, koncertmeistarei Evitai Ernštreitei un mammai Andrai Vilkaušai, kas prot iedvesmot un motivēt audzēkni aktīvai radošai darbībai.

Direktore Maruta Balode

Lasīt visu ziņu galerija (2)