Lapas karte
KANDAVAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SKOLA

Mūzikas nodaļa

Akordeona ansambļu un orķestru LIELKONCERTS

18.06.2023

1.jpgUlbrokas Mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Ropažu novada pašvaldību un Kultūras centru “Ulbrokas Pērle” 2023. gada 10. jūnijā rīkoja jau  IV Akordeona ansambļu un orķestru lielkoncertu – festivālu.

Šajā koncertā kopumā piedalījās 130 dalībnieki no dažādām mūzikas skolām un ansambļiem.

Ar savu repertuāru uzstājās Zanes mūzikas skola, Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskola, ansamblis "Mediante", akordeonistu ansamblis "Akcents"/ Latvija/ un  Pasvalis mūzikas skola /Lietuva/.

Visi lielkoncerta dalībnieki apvienojās koporķestrī, izpildot dažāda rakstura repertuāru- no klasiskas līdz džezam.

Koporķestra diriģentes - Anita Rieksta, Elona Rodžiene un Zane Vancāne.

Kandavas MMS akordeonisti piedalījās I /2018.g./ un II /2019.g./ lielkoncertā. Un šogad koporķestra dalīnieces bija skolotājas Dzintra Linde un Daiga Zariņa.

Audzinām jaunu akordeonistu paaudzi, jo  jāgatavojas Latvijas jauno akordeonistu apvienotā orķestra lielkoncertam „Skan akordeons!” XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos 2025.gadā.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Latviešu mūzikas pavasaris

18.05.2023

img2827.jpg17.maijā Kandavas Mākslas un mūzikas skolā izskanēja koncerts vecākiem “Latviešu mūzikas pavasaris”. Koncertā katrs dalībnieks izpildīja latviešu tautasdziesmu vai latviešu komponista rakstītu skaņdarbu. Koncertā piedalījās skolotājas A.Vilkaušas audzēkņi – pirmsskolas bērnu vokālais ansamblis: Odrija Eglīte, Elija Heniņa, Madara Lipska, Elizabete Logina, Amēlija Ozola-Zaļā, Anabella Treikale, Adriana Zaiceva; sagatavošanas grupas audzēknis Emīls Priednieks; 1.klavierspēles klases audzēknis Edvards Klāsons; audzēkņi, kuriem klavierspēle ir otrais instruments: Pēteris Neicinieks(2.sit.instr.kl.), Gabriela Laurinoviča(2.sit.instr.kl.), Enija Baumane(3.vij.kl.), Adelīna Līna Makovska(3.ak.kl.), Alise Zolova(6.vij.kl.), Feita Marta Peremeža(6.saks.kl.), Sabīne Truhņēviča(6.saks.kl.), Kate Ābele(8.vij.kl); popgrupa Taustiņi: Beatrise Vilkauša, Estere Marcinkeviča, Laura Antone, Agnese Auniņa, Kate Ābele. Prieks par katru koncerta dalībnieku, par katru koncertā izskanējušo dziesmu un skaņdarbu! Paldies par atbalstu ģimenēm.

Lasīt visu ziņu galerija (14)

Stīgu virpulī

27.04.2023

whatsapp-image-2023-04-27-at-15-22-08.jpg22.04.2023. Ventspilī norisinājās Ziemeļkurzemes reģiona mūzikas skolu festivāls "Stīgu virpulī", kas uz koncertzāles "Latvija" skatuves pulcēja 75 stīdziniekus un apvienoja visus vienā lielā orķestrī.

Ar lielu centību un aizrautību šim iespaidīgajam pasākumam gatavojās arī Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēknes Sandija Oga (7 vijoles spēles klase), Kate Ābele (8.vijoles spēles klase), Agnese Auniņa (9. vijoles spēles klase) un Laura Antone (9.vijoles spēles klase). Papildus prieku raisīja muzicēt kopā ar Kandavas Mākslas un mūzikas skolas absolventi Adriju Annu Zariņu, kura šobrīd ir Ventspils Mūzikas vidusskolas 3. kursa audzēkne. Šāda pieredze spēlēt orķestrī mūsu skolas audzēknēm bija jauna pieredze, par ko viņas bija sajūsminātas un gandarītas par paveikto.

Diena bija piepildīta ar labām emocijām, draudzību un muzikālu kopā būšanu.

Paldies audzēknēm par dalību šajā festivālā un liels paldies skolotājai Ingai Rubenei par audzēkņu sagatavošanu!

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Flautu kvintetam konkursā “Pūš pa deviņ’ 2023” – 2.vieta!

12.04.2023

whatsapp-image-2023-04-12-at-17-05-15.jpgFlautu kvintetam konkursā “Pūš pa deviņ’ 2023” – 2.vieta!

12.aprīlī Talsos notika XIII Kurzemes un Zemgales Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu ansambļu konkurss “Pūš pa deviņ’ 2023”.

Talsu Tautas namā pulcējās dažāda sastāva ansambļi no Ventspils, Talsu, Valdemārpils, Grobiņas, Tukuma, Engures, Kuldīgas, Auces mūzikas skolām. Kandavas Mākslas un mūzikas skolu pārstāvēja flautu kvintets ar L.Garūtas “Šūpļadziesmu” un latviešu tautas dziesmu R.Paula apdarē, A.Asarīša pārlikumā “Rikšiem bērīt’ es palaidu”.

Prieks par ansambļa sniegumu un iegūto 2.vietu.

Paldies Agnei Grīgai, Beatrisei Mežancei, Linitai Vanagai, Līgai Kalniņai, Esterei Marcinkevičai un skolotājai Ērikai Grīvai par skanīgo kopdarbu un sasniegumiem!

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Panākumi Starptautiskajā konkursā Limbažos

27.03.2023

whatsapp-image-2023-03-21-at-08-58-16-1.jpg9.03.2023. uz Limbažiem devās Kandavas Mākslas un mūzikas skolas akordeona spēles audzēkne Tīna Brīvniece, lai piedalītos IV Starptautiskajā profesionālo un profesionālās ievirzes mūzikas skolu akordeona spēles audzēkņu – solistu konkursā, kurā ieguva godalgoto 1. vietu.  Paldies skolotājai Dzintrai Lindei par ieguldīto darbu!

Lapojamies ar audzēknes Tīnas Brīvnieces panākumiem!

Lasīt visu ziņu galerija (5)