KANDAVAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SKOLA

Jaunumi

"Melns ar baltu satikās..."

04.04.2023

whatsapp-image-2023-04-04-at-15-28-45-3.jpg29.martā Kandavas Mākslas un mūzikas skolas 3. klavierspēles klases audzēkņi Lana Barkāne un Kristiāns Krists Dombrovskis, kopā ar skolotāju Dzintru Lindi devās uz  Engures Mūzikas un mākslas skolu, kur notika Ziemeļkurzemes reģiona mūzikas skolu izglītības programmas “Taustiņinstrumentu spēle-klavierspēle” audzēkņu festivāls – koncerts “Melns ar baltu satikās…”

Festivālā pulcējās jaunie pianisti no visām Ziemeļkurzemes Mūzikas skolām. Dzirdējām mūziķus no Mērsraga, Kandavas, Sabiles, Rojas, Dundagas, Kuldīgas, Talsiem, Ugāles, Valdemārpils, Piltenes, Ventspils un Engures mūzikas skolām.

Daudzi priekšnesumi izcēlās ar īpašu muzikalitāti. Izskanēja dažāda rakstura skaņdarbi solo izpildījumā un klavieru duetu izpildījumā.

Festivālu vadīja Melnais taustiņš Fis, Baltais taustiņš Do un atraktīvais Bemoliņš. Koncerts pagāja ļoti jautrā gaisotnē, kuru veicināja Bemoliņa izmisīgie centieni sameklēt savu mazo brāli Dubultbemolu.

Paldies audzēkņiem un skolotājai Dzintrai Lindei par dalību festivālā!

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Panākumi radošo projektu konkursā "Mantojums"

27.03.2023

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas profesionālās ievirzes izglītības programmas "Vizuāli plastiskā māksla" 6.klases audzēkne Helēna Grīnberga piedalījās Latvijas Nacionālā centra organizētajā Latvijas mākslas un dizaina skolu audzēkņu radošo projektu konkursā "Mantojums" un saņēma godalgoto 2. vietu! Paldies skolotājai Ilzei Baumanei!

Sveicam ar panākumiem!

Panākumi Starptautiskajā mākslas konkursā

27.03.2023

h-grinberga.jpgKandavas Mākslas un mūzikas skolas profesionālās ievirzes izglītības programmas "Vizuāli plastiskā māksla" 6.klases audzēkne Helēna Grīnberga gūst panākumus IV  Starptautiskajā bērnu un jauniešu šķiedrmākslas darbu konkursā "Skaņu palete" iegūstot godalgoto 3.vietu! Šī gada konkursa tēma bija "Zemūdens pasaules skaņas" 2022./2023.

Audzēkne savu konkursa darbu izgatavoja mācību priekšmetā tekstils, attēlojot astoņkāji un darba nosaukums bija "Astoņkāju deju melodija". Paldies tekstila skolotājai Ilzei Baumanei.

Sveicam un lepojamies ar audzēknes Helēnas Grīnbergas panākumiem!

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Panākumi Starptautiskajā konkursā Limbažos

27.03.2023

whatsapp-image-2023-03-21-at-08-58-16-1.jpg9.03.2023. uz Limbažiem devās Kandavas Mākslas un mūzikas skolas akordeona spēles audzēkne Tīna Brīvniece, lai piedalītos IV Starptautiskajā profesionālo un profesionālās ievirzes mūzikas skolu akordeona spēles audzēkņu – solistu konkursā, kurā ieguva godalgoto 1. vietu.  Paldies skolotājai Dzintrai Lindei par ieguldīto darbu!

Lapojamies ar audzēknes Tīnas Brīvnieces panākumiem!

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Jauno izpildītāju konkurss "Nāc sadziedāt"

07.03.2023

whatsapp-image-2023-03-06-at-11-35-49.jpg2023. gada 4.martā Rīgas Stradiņa universitātes aulā norisinājās Jauno izpildītāju konkurss “Nāc sadziedāt”. Tajā piedalījās solisti un popgrupas no visas Latvijas. Konkursā katrs dalībnieks izpildīja vienu dziesmu. Konkursu vērtēja žūrija – Sonora Vaice, Aivars Hermanis, Andrejs Osokins, Reinis Sējāns un Mārcis Judzis. Konkursā šogad pirmo reizi piedalījās mūsu skolas popgrupa "Taustiņi". Meitenes dziedāja Artas Jēkabsones dziesmu “Kamēr dziesma būs” un ieguva 2.pakāpes apliecinājumu.

Paldies audzēknēm un skolotājai Andrai Vilkaušai par ieguldīto darbu!

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Solfedžo konkurss "Intervāla rotaļas"

23.02.2023

whatsapp-image-2023-02-23-at-11-41-16.jpg22.02.2023. Engures Mūzikas un mākslas skolā notika solfedžo konkurss, kura tēma šoreiz bija – intervāli. Konkursā piedalījās Ziemeļkurzemes mūzikas skolu vecāko klašu audzēkņi. Mūsu skolas komandu veidoja jautrie un atraktīvie “Kandavas pirāti” – Fridrihs Šteinkopfs, Kate Ābele, Feita Marta Peremeža, Linita Vanaga un Sabīne Truhņēviča. Konkursā audzēkņi pildīja daudzveidīgus uzdevumus un parādīja savas zināšanas mūzikas teorijas jautājumos. Konkursa noslēgumā kopā ar Bauskas Mūzikas un mākslas skolas mūzikas teorijas un ritmikas pedagogu Ievu Ūdri notika praktiska darbošanās alternatīvā intervālu apguves metodikā. Konkurss noritēja interesanti, jautri un aktīvi. Paldies Engures Mūzikas un mākslas skolas skolotājai Arnitai Freinātei par konkursa organizēšanu! Paldies par brīnišķīgo uzņemšanu! Paldies pārējām komandām par iespēju būt kopā! Paldies mūsu komandai par dzirksteļojošo noskaņu konkursā, kā arī liels paldies skolotājai Andrai Vilkaušai!

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Panākumi konkursā "No baroka līdz rokam"

22.02.2023

whatsapp-image-2023-02-23-at-11-07-16.jpg

21.02. 2023. Kuldīgā norisinājās Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo ansambļu un popgrupu festivāls – konkurss “No baroka līdz rokam” Kurzemē. Dalībai šajā konkursā, pēc iesūtīto video izvērtēšanas, tika izvirzīta arī Kandavas Mākslas un mūzikas skolas popgrupa Taustiņi. Popgrupas meitenes konkursā piedalījās vecākajā grupā, kas prasīja sagatavot 5 dziesmas, no kurām 2 tika izlozētas konkursa dienā. Satraukums bija liels, tomēr prieks par iespēju uzstāties bija vēl lielāks. Meitenes konkursā dziedāja – Artas Jēkabsones dziesmu “Kamēr dziesma būs” un Zigmara Liepiņa dziesmu “Atmiņu nams”.

Konkursā “No baroka līdz rokam” Kurzemes reģionā Kandavas Mākslas un mūzikas skolas popgrupai “TAUSTIŅI”  1.pakāpe.

Paldies meitenēm Laurai Antonei, Agnesei Auniņai, Katei Ābelei, Esterei Marcinkevičai, Beatrisei Vilkaušai un skolotājai Andrai Vilkaušai par augstajiem sasniegumiem!

Lasīt visu ziņu galerija (2)