KANDAVAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SKOLA

Tikšanās ar absolventiem Kandavas novada muzejā

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkńi šodien tikās ar Mākslas nodalas absolventim un kopīgi aplūkoja diplomdarbu izstādi Kandavas novada muzejā. Mākslas klašu audzēkńi uzdeva jautājumus absolventiem par darba procesu- kas izdevās kāplānots, kas mazāk izdevās, uz ko absolventi labprāt atbildēja. Patiess prieks bija par tiem absolventiem, kas šodien bija ieradušies . Milzīgu paldies sakām Kandavas novada muzejam par ilgstošu sadarbību!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Kandavas Mākslas un mūzikas audzēkņu gleznošanas stunda galerijā "Vējspārns"10.10.2018

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas 4.A un 4.B klašu audzēkņu gleznošanas stunda Dzintara Adiena gleznu izstādē galerijā "Vējspārns". Pedagogs Laima Narvila

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Akordeonistu dāvana Latvijas simtgadei!

08.06.2018 - 16.06.2018


Kandavas Mākslas un mūzikas skolas akordeonistu orķestrim 2017./2018. mācību gada nobeigumā divi lieli pasākumi:

8. jūnijā Kandavas Mākslas un mūzikas skolas akordeonistu orķestris piedalījās I Latvijas akordeonistu orķestru salidojumā Daugavpilī (pilsētas svētku ietvaros” Daugavpils skan!”  

 125 dalībnieki no Daugavpils (vairāki kolektīvi), Rēzeknes, Preiļiem, Līvāniem, un Kandavas. Katrs skolas orķestris sniedza atsevišķu priekšnesumu un spēlēja lielajā koporķestrī.  

16. jūnijā Stopiņu novadā Līgo parka estrādē pulcējās 118 akordeonisti no visas Latvijas – akordeona ansambļu un orķestru lielkoncertā - " Latvijai 100, Līgo parkam 30".

Lielkoncertā piedalījās akordeonisti no Rīgas, Pierīgas, Zemgales un Vidzemes novada. Kā vienīgie no Kurzemes – Kandavas MMS akordeonisti! 

Koncertu kuplināja Latvijas akordeonisti-mākslinieki  Kaspars Gulbis un Kristaps Ginters, trio „ Kafija”, u.c.  

Gūta lieliska pieredze un prieks par kopīgi paveikto! Esam snieguši savu radošo ieguldījumu „ Latvijai 100” pasākumu ietvarā.

Apgūts plašs repertuārs (12 skaņdarbi). To varēja izdarīt PATEICOTIES audzēkņu vecākiem, kas nogādāja savus bērnus uz daudzajiem papildmēģinājumiem no savām dzīvesvietām pagastos.

PALDIES skolai par finansiālo atbalstu!

Paldies orķestrantiem – audzēkņiem un absolventiem  par ieguldīto darbu!

Lai visiem gara un piedzīvojumiem bagāta vasara!

 

Konkurss " POPFESTJŪRMALA IX" Majoros

10.06.2018

10.jūnijā Jūrmalas kultūras centrā Majoros notika Latvijas bērnu un jauniešu solistu konkurss „ POPFESTJŪRMALA IX” , kurā piedalījās  popgrupa „ Taustiņi”. Konkursā popgrupa dziedāja G.Birkenšteina dziesma „ Zvaigznes”.

19 ansambļu konkurencē tika iegūts 2.pakāpes diploms! APSVEICAM!

Pēc konkursa jūras krastā popgrupas meitenes  baudīja veldzējošo jūras gaisu un cienājās  ar saldo balvu.