KANDAVAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SKOLA

Jaunumi

Mākslas nodaļas izlaidums

30.05.2022

dsc0650.jpg28.05.2022. Kandavas Mākslas un mūzikas skolas MĀKSLAS nodaļā tika svinēts izlaidums!

Priecājamies, ka atkal varējām pulcēties skolas zālē kopā ar absolventiem, vecākiem un viesiem. Šajā mācību gadā apliecības par profesionālās ievirzes izglītību saņēma 16 absolventi:

Artūrs Šteinbergs, Artūrs Lūsis, Rodrigo Puškins, Lauris Aksels Alkšbirze, Kristaps Artis Sitiņš, Raitis Vilmanis, Ēriks Miķelis Jefremovs, Justīne Līpīte, Kārlis Āboltiņš, Paula Estere Ķieģele, Marta Jansone, Amanda Vīndedze, Tīna Mageja, Estere Bondarenko, Laura Švarca.

No sirds priecājamies par absolventiem un novēlam gūt panākumus mākslā arī turpmāk!

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Popgrupas "Taustiņi" dalība Starptautiskajā vokālajā konkursā "Tonis Pustonis"

15.05.2022

tonis-pustonis1.jpg14.maijā Tukuma kultūras namā savu 25 gadu jubileju svinēja Starptautiskais vokālais konkurss "Tonis Pustonis". Konkursā piedalījās solisti un popgrupas gan no Latvijas, gan Lietuvas. Arī mūsu skolas popgrupas Taustiņi dziedātājas pēc divu gadu pārtraukuma ar satraukuma pilnām sirsniņām kāpa uz konkursa skatuves. Meitenes dziedāja M.Ritovas dziesmu "Ar tevi", ar kuru ieguva godpilno 3.vietu. Paldies dziedātājām par jauko sniegumu, paldies vecākiem par atbalstu, paldies skolotājai Andra Vilkaušai par iegultīto darbu un paldies šoferītim Ģirtam par braucienu!

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 32.gadadiena

03.05.2022

d83d4e2f-fbe4-4f32-b3cb-69f01ab2ef69.jpg3.05.2022. Kandavas Mākslas un mūzikas skolā notika svinīgais koncerts, kas tika veltīts Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 32.gadadienai. Svētku koncerta atklāšana sākās ar kopīgu Latvijas HIMNAS dziedāšanu. 

Koncertā izskanēja 31 priekšnesums. Pēc divu gadu pārtraukuma publiski uzstāties skolas audzēkņiem bija liels pārbaudījums. Audzēkņi nenobijās, parādīja savas uzstāšanās prasmes un priecēja ikvienu klātesošo. Paldies visiem koncerta viesiem par atkal satikšanos skolas telpās, paldies audzēkņiem par skaisto koncertu un paldies pedagogiem par ieguldīto darbu.

Jāpiebilst, ka zāles skatuves noformējumā piedalījās arī mākslas nodaļas audzēkņi un pedagogi.  Ikviens pielika roku, lai kopīgi veidotu rakstu joslu un iepriecinātu skatītājus.

Koncerta izskaņā visi tika aicināti mieloties ar rupjmaizi un medu. 

Lasīt visu ziņu galerija (31)