Lapas karte
KANDAVAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SKOLA

Jaunumi

Mārtiņdienu "Gaiļi"

02.11.2023

gaili.jpgKandavas Mākslas un mūzikas skolas I stāva vestibilā apskatāms "Mārtiņdienu noformējums". Skolas audzēkņus un ikvienu viesi, kurš ienāk skolā, priecē audzēkņu pagatavoti gaiļi, kas tapuši par godu gaidāmajai Mārtiņdienai. Kompozīciju papildina 5.klases audzēkņu pagatavotie pinumu dekori. Paldies skolotājām Ivetai Šmēlai un Ilzei Baumanei.

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Panākumi VI Starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā "PIL.SĒTA.PILSĒTA."

27.09.2023

3.jpgKandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņi piedalījās Bauskas Mūzikas un mākslas skola organizētajā VI Starptautiskajā vizuālās mākslas plenēra darbu konkursā “PILS SĒTA PILSĒTA”. Šogad konkursa tēma ir “Senās ēkas”.

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēknes Sanija Meiere, Elīza Dižbite un Laura Drengere savos darbos zīmēja Kandavas vecpilsētu. Konkursā tika vērtēta autora radošā ideja, mākslinieciskais izpildījums un atbilstība tēmai.

Atzinību ir guvusi 4. klases audzēkne Laura Drengere.

Paldies audzēknēm par dalību konkursā un skolotājai Ivetai Šmēlai par audzēkņu sagatavošanu!

Lasīt visu ziņu galerija (3)

"Gada skolotājs" 2023

06.10.2023

a-vilkausa.jpg5.10.2023. Šlokenbekas muižā Tukuma novada Izglītības pārvaldes organizētajā skolotāju dienas pasākumā tika sumināti Tukuma novada pedagogi dažādās nominācijās un pateikti daudz “PALDIES” vārdi.

Profesionālās ievirzes izglītībā nominācijā “GADA SKOLOTĀJS” balvu saņēma  Kandavas Mākslas un mūzikas skolas skolotāja ANDRA VILKAUŠA.

No sirds sveicam un lepojamies!

4.klases audzēkņu darbi

15.09.2023

4-klases-audzeknu-darbi.jpgKandavas Mākslas un mūzikas skolas mākslas nodaļas 4.klases audzēkņi nodarbībā gatavoja rudenīgas kompozīcijas no dažādiem tekstilmateriāliem, kuras saliekot vienkopus izveidoja ļoti skaistu rudens noformējumu skolas 1.stāva vestibilā un priecē ikvienu skolas apmeklētāju.

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Tukuma Tēlotājmākslas studijas darbu izstāde "Tauriņi"

15.09.2023

j-balodear-taurina-speku.jpgKandavas Mākslas un mūzikas skolas 2.stāva gaitenī līdz 10.11.2023. apskatāma Tukuma Tēlotājmākslas studijas darbu izstāde ar nosaukumu "Tauriņi".

Lasīt visu ziņu galerija (17)

7.klases audzēkņu darbi datorgrafikā

28.09.2023

sandija-oga.jpgDatorgrafikas stundās paveikto grūti atrādīt izstādes formātā, tāpēc piedāvājam to apskatīties digitālā formātā.

Mācību uzdevums: vērojot īstas sēnes - baravikas, uzzīmēt tās datorprogrammā un  pēc tam papildināt zīmējumu, radot tematisku ilustrāciju ar nosaukumu "Sēnes". Darba veidošanā tika apgūti jauni rīki, kā arī atkārtots, kā izmantot jau zināmos rīkus.

Skolotāja L.Ekere

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Audzēkņu darbu izstāde Pastendes Bibliotēkā

04.09.2023

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu gleznojumu izstāde visu septembra un oktobra mēnesi ir apskatāma Pastendes bibliotēkā.gleznojuma-afisa.jpg