Lapas karte
KANDAVAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SKOLA

Jaunumi

Akordeona ansambļu un orķestru LIELKONCERTS

18.06.2023

1.jpgUlbrokas Mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Ropažu novada pašvaldību un Kultūras centru “Ulbrokas Pērle” 2023. gada 10. jūnijā rīkoja jau  IV Akordeona ansambļu un orķestru lielkoncertu – festivālu.

Šajā koncertā kopumā piedalījās 130 dalībnieki no dažādām mūzikas skolām un ansambļiem.

Ar savu repertuāru uzstājās Zanes mūzikas skola, Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskola, ansamblis "Mediante", akordeonistu ansamblis "Akcents"/ Latvija/ un  Pasvalis mūzikas skola /Lietuva/.

Visi lielkoncerta dalībnieki apvienojās koporķestrī, izpildot dažāda rakstura repertuāru- no klasiskas līdz džezam.

Koporķestra diriģentes - Anita Rieksta, Elona Rodžiene un Zane Vancāne.

Kandavas MMS akordeonisti piedalījās I /2018.g./ un II /2019.g./ lielkoncertā. Un šogad koporķestra dalīnieces bija skolotājas Dzintra Linde un Daiga Zariņa.

Audzinām jaunu akordeonistu paaudzi, jo  jāgatavojas Latvijas jauno akordeonistu apvienotā orķestra lielkoncertam „Skan akordeons!” XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos 2025.gadā.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

POPFESTJŪRMALA XIV

12.06.2023

whatsapp-image-2023-06-12-at-11-14-27.jpg11.jūnijā Jūrmalā norisinājās Latvijas bērnu un jauniešu solistu un popgrupu festivāls - konkurss POPFESTJŪRMALA XIV. Konkursā piedalījās un 1.pakāpes Atzinību ieguva mūsu skolas popgrupa Taustiņi, izpildot Artas Jēkabsones dziesmu "Kamēr dziesma būs". Konkursu vērtēja: Inga Bērziņa, Indra Raila, Laura Raila, Sabīne Berezina, Toms Kalderauskis. Popgrupas meitenes saņēma arī Ingas Bērziņas nedalītu simpātijas balvu. Paldies meitenēm par darbu, vecākiem par atbalstu un skolotājai Andrai Vilkaušai par ieguldīto darbu!

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Latviešu mūzikas pavasaris

18.05.2023

img2827.jpg17.maijā Kandavas Mākslas un mūzikas skolā izskanēja koncerts vecākiem “Latviešu mūzikas pavasaris”. Koncertā katrs dalībnieks izpildīja latviešu tautasdziesmu vai latviešu komponista rakstītu skaņdarbu. Koncertā piedalījās skolotājas A.Vilkaušas audzēkņi – pirmsskolas bērnu vokālais ansamblis: Odrija Eglīte, Elija Heniņa, Madara Lipska, Elizabete Logina, Amēlija Ozola-Zaļā, Anabella Treikale, Adriana Zaiceva; sagatavošanas grupas audzēknis Emīls Priednieks; 1.klavierspēles klases audzēknis Edvards Klāsons; audzēkņi, kuriem klavierspēle ir otrais instruments: Pēteris Neicinieks(2.sit.instr.kl.), Gabriela Laurinoviča(2.sit.instr.kl.), Enija Baumane(3.vij.kl.), Adelīna Līna Makovska(3.ak.kl.), Alise Zolova(6.vij.kl.), Feita Marta Peremeža(6.saks.kl.), Sabīne Truhņēviča(6.saks.kl.), Kate Ābele(8.vij.kl); popgrupa Taustiņi: Beatrise Vilkauša, Estere Marcinkeviča, Laura Antone, Agnese Auniņa, Kate Ābele. Prieks par katru koncerta dalībnieku, par katru koncertā izskanējušo dziesmu un skaņdarbu! Paldies par atbalstu ģimenēm.

Lasīt visu ziņu galerija (14)

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 33.gadadiena

03.05.2023

img2746.jpg2.05.2023. Kandavas Mākslas un mūzikas skolā notika audzēkņu svinīgais koncerts, kas tika veltīts Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 33.gadadienai. Svētku koncerta atklāšana sākās ar kopīgu Latvijas HIMNAS dziedāšanu. Koncertā izskanēja audzēkņu priekšnesumi no visām nodaļām.

Paldies audzēkņiem par skaisto koncertu un paldies pedagogiem par ieguldīto darbu!

Paldies arī  mākslas nodaļas audzēkņiem un pedagogiem par skolas zāles noformējumu un svētku noskaņas radīšanu visiem klātesošajiem!

Lasīt visu ziņu galerija (20)